Modası Geçmeyecek Online Oyunlar

0
1163
views

Bildiğiniz gibi her sene yüzlerce oyun piyasaya sürülüyor. Fakat bu oyunların bir çoğunun bir kaç ay sonra modası geçiyor, yani oyuncu kitlesinin neredeyse hepsi oyunu bırakıyor. Tabi ki bildiğiniz gibi bu modası geçen oyunlarında belirli bir ücreti oluyor. Bir çok oyuncu bu ücreti ödedikten sonra oyunun yüzüne bakmıyor ve parasını çöpe atmış oluyor. Bugün sizlere modası asla geçmeyen ve sürekli yeni bir kitle kazanan ya da mevcut kitlesiyle oynanmaya devam eden oyunları listeleyeceğiz. İşte Modası Geçmeyecek Online Oyunlar!

1- Counter-Strike: Global Offensive
Asla modası geçmeyecek veya oyuncu kaybetmeyecek oyunların başında geliyor. Csgo olarak da bilinen “Counter-Strike: Global Offensive” hem steam da en az ücrete sahip hemde en çok oyuncuya sahip kaliteli oyunlardan bir tanesidir. Bazı dönemlerde hile kullanan oyuncuların artması sebebiyle bir çok kullanıcı ara verse de Csgo oyuncu kitlesini arttırmaya ve korumaya her zaman devam ediyor.

2- League Of Legends
27 ekim 2009 tarihinde piyasaya sürülen League Of Legends kısacası LoL, ülkemizde ve dünyada inanılmaz bir oyuncu kitlesine hitap ediyor. Bu kadar kısa sürede bu kadar büyük bir kitleye ulaşan LoL önümüzdeki senelerde de modası kolay kolay geçmeyecek oyunlardan bir tanesidir. Ek olarak ise ücret ödemeden oynayabileceğiniz en kaliteli oyunlardandır.

3- PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG)
PlayerUnknown’s Battlegrounds kısacası Pubg olarak bilinen bu oyun piyasaya bu sene yani yeni sürülmüş bir oyundur. Geliştirici ve Yayıncı firması Bluehole olan Pubg bir kaç ay içerisinde inanılmaz şekilde oyuncuya ulaşmıştır. Steam dan satın alınan Pubg‘nin ülkemizde ve dünyada çıkışından 3 ay sonra 4 milyondan fazla satış yapmıştır. Öyle görülüyor ki önümüzdeki senelerde de ismini çokça duyacağımız oyunlardan bir tanesi olacak.

Bu listelediğimiz oyunlar oyun dünyasının neredeyse en çok oynana oyunlarıdır. Bir çok oyun oynanan canlı yayın platformlarına da girerseniz en çok izlenen oyunlarda göreceğiniz 3 oyun listelediğimiz bu oyunlar olacaktır. Eğer satın almak veya uzun dönemli oyunlar oynamak istiyorsanız, listelediğimiz bu oyunları tercih edebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here