İndirmeden İnternet Üzerinden Oynayabileceğiniz En Güzel Oyunlar

0
1999
views

Oyun oynamak yaş göz etmeden neredeyse herkes tarafından sevilerek yapılıyor. Eskiden bilgisayar farkı olmadan oynanabilen bir sürü oyun vardı. Fakat bildiğiniz gibi günümüzün oyunlarını oynamak için yüksek özellikli oyuncu bilgisayarlarına sahip olmanız gerekiyor. Eğer bu bilgisayarlara sahip değilseniz günümüzde ki popüler oyunların bir çoğunu bilgisayarınız açmayacaktır, ya da diğer oyuncu bilgisayarlarına sahip oyuncular sizden üstün olacaklardır. Bu sebeple günümüzün oyunları için oyuncu bilgisayarları şarttır. Fakat ne yazık ki oyuncu bilgisayarlarının fiyatı bayağı bir yüksek olduğu için bir çok oyuncu tarafından alınamıyor. Bu gün sizlere sıralayacağımız oyunlarda bilgisayarınızın özelliklerinin hiç bir önemi yok, hiçbir indirme işlemi yapmadan oynayabileceğiniz tarayıcı tabanlı oyunlar.

İndirmeden Oynayabileceğiniz Tarayıcı Tabanlı Oyunlar

1- Sherwood Dungeon
Yaşınız büyük ise veya yaşı büyük bir abiniz var ise kesinlikle oynamış olabileceği tarayıcı tabanlı oyunlardan biridir. Sherwood Dungeon tarayıcı tabanlı olarak mmorpg oyunlar arasında en iyilerindendir. Bir çok tarayıcı tabanlı olmayan oyundan kaliteli olan Sherwood Dungeon günümüzde fazla bilinmese de keyifle oynayabileceğiniz oyunlardandır.

2- Legend Online
Ülkemizde en çok oynanan tarayıcı tabanlı mmorpg oyunlardan biridir. Dağıtıcı firması Oasis Games olan Legend Online 16 milyondan fazla kullanıcıya sahiptir. Bir çoğunuzun Facebook’dan hatırladığı Legend Online’da keyifle oynayabileceğiniz tarayıcı tabanlı mmorpg oyunlardan bir tanesidir.

3- BomBom
Bir zamanların en popüler oyunlarından olan BomBom keyifle oynayabileceğiniz tarayıcı tabanlı oyunlardan bir tanesidir. Yapımcı ve dağıtıcı firması 337 Games olan BomBom 2009 yılında “DDTank” adıyla çıkış yapmıştır. Eski zamanlarda ki kadar popüler olmasa da şuanda da belirli bir oyuncu kitlesine sahiptir.

Önceki İçerikEn Güzel Ve Ucuz Steam Oyunları
Sonraki İçerikModası Geçmeyecek Online Oyunlar
Merhaba weblesene okurları ben Burak Üniversite öğrencisiyim bu blogum da her türden paylaşımlar yapacağım. Paylaşımlarım da ki tek amaç weblesene okurlarını hem eğlendirip hem de bilgilendirmektir.
TEILEN

Warning: A non-numeric value encountered in /home/weblesene/public_html/wp-content/themes/ionMag/includes/wp_booster/td_block.php on line 1008

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here