En Güzel Ve Ucuz Steam Oyunları

0
2086
views

Bildiğiniz gibi günümüzde yaş ayırt etmeden bir çok insan severek oyun oynuyor. Fakat küçük yaşlı oyun severlerin bir çoğu bazı oyunlardan maruz kalıyor. Bunun en büyük etkenlerinden biri oyunların aşırı pahalı olmasıdır. Normal olarak küçük yaşlı oyun severler aşırı pahalı oyunları satın alamıyor. Bu sebeple steam üzerinden keyifle ve sıkılmadan oynayabileceğiniz oyunları sıralayacağız. Bu sıraladığımız oyunlar fiyatlarına göre en kaliteli ve zevkli oyunlardır, yaş farketmeksizin her isteyenin alabileceği fiyattadır. İşte En Güzel Ve Ucuz Steam Oyunları!

Oyunları sıralamadan önce küçük bir şey söylemek istiyoruz. Bu sıraladığımız oyunların şuan ki fiyatları biraz yüksek gelebilir bunun sebebi oyunların indirimde olmamasıdır. Anlayacağınız oyunlar şuan ki güncel fiyatlarıyla listelendi, fakat normal fiyatlarına göre bile gerçekten değecek ve kaliteli oyunlar bulunuyor. Bu sebeple isterseniz bir yere not alıp indirimler olduğunda satın alabilirsiniz. İndirimli fiyatları 6 ile 10 TL arası değişiyor.

» Star Wars: Battlefront 2

Steam Güncel Fiyatı: 6,12 TL (Normal Fiyat: 18,00 TL )

Star Wars hayranlarının keyifle oynayacağı ve fiyatına göre inanılmaz kaliteli oyunlardan bir tanesidir. Neredeyse oynayan herkes tarafından sevilen oyunlar arasına girmeyi başaran bu oyunu oynamak için yüksek sistem gereksinimlerine de gerek yok. Yaklaşık 1 gün sonra İndirim süresi doluyor, elinizi çabuk tutun!

» Saints Row IV

Steam Güncel Fiyatı: 24,00 TL

GTA gibi açık dünya oyunlarından bir tanesi olan Saints Row IV gerçekten fiyatına göre en kaliteli oyunlardan bir tanesidir. GTA serisinden oyunları alamayan parası yetmeyen bir çok kişinin alternatifi olarak gördüğü Saints Row IV keyifle oynayabileceğiniz ucuz oyunlar arasındadır.

» Bully: Scholarship Edition

Steam Güncel Fiyatı: 24,00 TL

Bir çok kişinin bilmediği fakat gerek hikayesi gerek içeriğiyle en kaliteli açık dünya oyunlarından bir tanesidir. GTA’nın yapımcısından olan bu oyun gerçekten soluksuz oynayacağınız oyunlardan bir tanesidir. Almadan önce hikayesine göz atarsanız daha çok almak isteyeceğinize emin olabilirsiniz.

» L.A Noire

Steam Güncel Fiyatı: 24,00 TL

Dedektif veya ajanlık tarzı oyunları sevenlerin vazgeçilmez oyunlardan olan L.A Noire Rockstar Games tarafından yapılmış oyunlar arasındadır. Bir çok kişi tarafından bilinmeyen fakat bir o kadar kaliteli olan bu oyunu aldığınıza asla pişman olmayacaksınız.

» Terraria

Steam Güncel Fiyatı: 18,00 TL

Grafik açısından minecraft’ı fazla anımsatmasa da içerik açısından minecraft’a benzerliği olan Terraria keyifle oynayacağınız oyunlardan bir tanesidir. Fiyatına göre gayet zevkli ve kaliteli olan Terraria adlı oyuna başladığınızda saatlerce bırakamayacaksınız.

» Papers Please

Steam Güncel Fiyatı: 18,00 TL

Dikkat gerektiren oyunların başında gelen Papers Please başlarda biraz zor gelse de sonradan alışacağınız ve başından kalkamayacağınız oyunlardandır. En güzel özelliklerinden bir tanesi ise bilgisayarınızın özelliği ne olursa olsun sıkıntısız ve keyifle oynayabileceksiniz. Oyuna biraz göz atarsanız hoşunuza gideceğinden emin olabilirsiniz.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/weblesene/public_html/wp-content/themes/ionMag/includes/wp_booster/td_block.php on line 1008

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here