En Güzel Ücretsiz FPS Oyunlar

0
1881
views

Bildiğiniz gibi ülkemizde oyun oynamayı seven büyük bir kitle bulunmaktadır. Bu kitlenin neredeyse bir çoğu fps tarzı oyunları seçmekte, fps insanlar arasında savaş oyunları veya karakterin kendi gözünden oynanan oyunlar olarak biliniyor. Fakat günümüzde ücretsiz bir şekilde oynanabilecek çok fazla fps oyun kalmamıştır. Piyasada çok fazla fps tarzı oyun bulunsa da herkes tarafından oynanamıyor. Bunun sebebi ise ya çok fazla sistem gereksinimi istemesi ya da çok pahalı olmasıdır. Bugün sizlere sunacağımız bu fps tarzı oyunlar sayesinde hem cebinizden para çıkmayacak hemde fazla sistem gereksinimi gerektirmeyen bilgisayarla oynayabileceksiniz.

1- Blacksquad
Listemizin ilk sırasındaki oyun Blacksquad fps tarzı ücretsiz oyunların arasında en iyilerindendir. Oyunda ki çok ufak bir sıkıntı Türkçe dil desteği olmamasıdır. 28 Tem 2017 tarihinde piyasaya sürülen Blacksquad keyifle ve arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz oyunların başındadır. Ücretli oyunlardan hiç bir farkı olmayan hatta ve hatta bir çok ücretli oyundan daha kaliteli olan Blacksquad’ın sistem gereksinimleri de günümüz oyunlarına göre oldukça düşüktür. Elbette bu oyundan daha güzel fps oyunlarda bulunmaktadır. Fakat Blacksquad’ı ilk sıraya koymamızın sebebi hem ücretsiz olması hem de çok fazla sistem gereksinimi istememesidir.

Sistem Gereksinimleri

Minimum;
» İşletim Sistemi: Windows 7 64bit
» İşlemci: CORE2 DUO 2.2GHZ / AMD Athlon 64 X2 2.66GHz
» Bellek: 2 GB RAM
» Ekran Kartı: NVIDIA GEFORCE 8600 OR GT630 / RADEON HD 6750
» DirectX: Sürüm 9.0
» Depolama: 5 GB kullanılabilir alan

2- Zula
Listemizin ikinci sırasında bulunan oyunumuz Zula dır. Gerçekten keyifle oynayabileceğiniz oyunlardan bir tanesidir. En önemlisi ise Zula tamamen Türk yapımıdır, seslendirmeler vs. tamamen Türkçe olmasıyla beraber oyundaki karakterlerde Türkçedir. Arkadaşlarınızla boş zamanlarınızda eğlenme ve keyif almak için oynayabileceğiniz oyunlardandır. Bir çok fps oyunda para veren oyuncular para vermeyen oyunculara göre üstünlük sağlıyor. Zula’da bu üstünlük söz konusu değildir. En son olarak Zula oynarken sistem gereksinimi yüksek bir bilgisayara ihtiyacınız yoktur, her türlü bilgisayarınızda keyifle oynayabilirsiniz.

Sistem Gereksinimleri

Minimum;
» İşlemci: Pentium 2.4 Ghz / Athlon 2500+
» RAM: 512MB+
» HDD: 2GB
» Ekran Kartı: Geforce 5730 / Radeon 9003+
» Direct X: 9.0c


Warning: A non-numeric value encountered in /home/weblesene/public_html/wp-content/themes/ionMag/includes/wp_booster/td_block.php on line 1008

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here