Artık Her Telefon İle Whatsapp Kullanamayacaksınız! Whatsapp Kullanamayacak Telefonlar

0
696
views

Bildiğiniz gibi Whatsapp 30 Haziran 2017 tarihinden itibaren mesaj gönderemeyecek ve alamayacak telefonların listesini yayınlamıştı. Whatsapp’ın belirttiği tarihten sonra o model telefonları kullanan kişiler Whatsapp’ı kullanamayacaktı. Whatsapp tarafından bazı kısımları değiştirildi, artık 31 Aralık 2017 tarihinden itibaren Whatsapp’ın yeni yayınladığı listedeki telefonlar ne yazık ki Whatsapp kullanamayacak. Geçen hafta yedinci yaşına giren ve dünyada en çok kullanılan uygulamalar arasında olan Whatsapp her geçen gün yeni güncellemeler ile kendini yeniliyor.

31 Aralık 2017 Tarihinden İtibaren Whatsapp Kullanamayacak Üç Model
Aslında bu üç model 2016’nın son aylarından itibaren Whatsapp’ın güncelleme desteğinden yardım alamayacağı açıklanmıştı. Fakat Whatsapp yeni bir açıklama ile bu tarihi 30 Haziran 2017 senesine uzatmıştı. Whatsapp tarafından yapılan son açıklamada ise bu tarih bir kez daha uzatılarak 31 Aralık 2017 tarihine çekildi. 31 Aralık 2017 tarihinden sonra Whatsapp kullanamayacak üç model Nokia S40, BlackBerry OS ve BlackBerry 10 modelleridir. Yani anlayacağınız Whatsapp tarafından yapılan açıklamayla bu üç model yeni senede Whatsapp’sız kalacak.

Önceki İçerikBlindID Nedir ?
Sonraki İçerikEn Güzel Ücretsiz FPS Oyunlar
Merhaba weblesene okurları ben Burak Üniversite öğrencisiyim bu blogum da her türden paylaşımlar yapacağım. Paylaşımlarım da ki tek amaç weblesene okurlarını hem eğlendirip hem de bilgilendirmektir.
TEILEN

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here