BlindID Nedir ?

0
1866
views

Bir çok telefon kullanıcısı zamanını nasıl kullanacağını bilmemektedir. Bildiğiniz gibi telefon üzerinden oynana oyunlarda telefon kullanıcılarına fazla keyif vermemektedir. BlindID adlı uygulama sayesinde boş zamanlarınızı sıkılmadan veya oyun aramadan geçirebileceksiniz. BlindID yerli bir uygulama olarak piyasaya çıkmıştır. Şuanda çok fazla kişi tarafından bilinmese de bir çok telefon kullanıcısı tarafından biliniyor ve aktif bir şekilde kullanılmaktadır.

Peki BlindID Nedir ?
Rastgele kişilerle konuşabildiğiniz, sohbet edebildiğiniz bir program. Her seferinde farklı kullanıcılarla 45 saniyelik bir sesli görüşme imkanı sağlıyor. Yani boş zamanlarınızda farklı kişilerle tanışıp ufak sohbetler ederek boş zamanlarınızı sıkılmadan geçirebileceksiniz. Konuşmanız bittiğinde istediğiniz kullanıcıya “Like” veya “Dislike” verebiliyorsunuz. Premium özelliği olan BlindID kullanıcıları istedikleri sohbetleri premium sayesinde 10 saniye uzatabiliyor. Ek olarak ise küfür veya herhangi bir olayda istediğiniz bir kişiyi rapor edebiliyorsunuz, tamamen sizin inisiyatifinizde.

Sohbet programı olması sizi yanıltmasın konuştuğunuz kişinin resmini veya canlı olarak göremiyorsunuz. Sadece 45 saniyelik sohbet sonrası görüşme sonlanıyor ve farklı kullanıcılar ile görüşmeye başlıyorsunuz.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/weblesene/public_html/wp-content/themes/ionMag/includes/wp_booster/td_block.php on line 1008

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here