Güvenli Ticaret Yapabileceğiniz Webmaster Forumları

0
1094
views

Bir çok webmaster ve ticaret yapan kişiler için en önemli sıkıntılarından bir tanesi güvenli olarak ticaret gerçekleştirememek tir. Bildiğiniz gibi İnternet ortamında herkes büyük ve güzel kazanan webmaster forumlarını görüp webmaster forumu oluşturmaktadır. Fakat forum sahibi olmak sadece forumu oluşturmakla bitmiyor. Önemli olan içerisinde gezen kullanıcıları veya ticaret gerçekleştiren insanları takip edip kaliteli ve güvenli bir ticaret ortamı oluşturmaktır. Bir çok webmaster forumu bulunabilir ama bu değindiğimiz kaliteli ve güvenli ticaret ortamını oluşturan çok ama çok az sayıda webmaster forumu bulunuyor.

wmaraci
Wmaraci bizim açımızdan Türkiye’nin en büyük ve güvenli webmaster forumlarının başını çekiyor. wmaraci’na üye olduğunuz da yöneticiler bilgilerinizi ve doldurduğunuz bölümleri inceleyerek uygun görürse onaylıyor. Fakat üye olduğunuz da hemen ticaret ilanı oluşturamıyorsunuz. Wmaraci’nın en güzel yönlerinden bir tanesi de premium üyelik satın almadan ticaret ilanı oluşturamamaktır. Bazı kişilere ters düşebilir fakat premium üyelik fiyatları ticaret yapacak bir kişi için lafı edilmeyecek kadar düşüktür. Sadece ticaret’de değil web sitenizde yaşadığınız herhangi bir sıkıntıyı konu açıp danışabileceğiniz bir çok bilgili üye bulunmaktadır. Son olarak ise wmaraci yöneticileri neredeyse tüm gün online olup üyelerin sıkıntılarıyla ilgilenip açılan konulara katılım gösteriyorlar.

r10
r10’da büyük, güncel ve güvenli ticaret yapabileceğiniz forumlardan bir tanesidir. r10’nda güzel yanlarından bir tanesi her isteyen webmaster üyelik oluşturamıyor, Önceden kayıtlı bir üyenin size davetiye vermesi gerekiyor. Bunu da tanımadığınız biri size vermeyecektir. Sebebi ise eğer size davetiye verir ve siz birini dolandırıp ban yer iseniz size davetiye veren kişide banlanıyor. Fakat diyorsanız benim güzel ve aktif bir web sitem mevcut “r10 Davetiye Talebi” kısmından gerekli yerleri doldurarak ücretsiz bir şekilde davetiye talep edebilirsiniz. Davetiye sistemi sayesinde güvenli ticaret ve kaliteli bir ortam oluşuyor. Bunların yanı sıra r10’da da web sitenizde yaşadığınız herhangi bir sıkıntıyı konu açarak çabuk ve basit bir şekilde çözebilirsiniz.

Not: Bu iki webmaster forumunun ikisi de kalitelidir, herhangi bir sıralama oluşturmadan iki ayrı forumda kısaca tanıtılmıştır. Dediğimiz gibi bir çok webmaster forumu bulunuyor, fakat aralarında en kaliteli ve ticaret gerçekleştirebileceğiniz en büyük forumlar bunlardır.

Önceki İçerikDünyanın En Ucuz Şehirleri
Sonraki İçerikBlindID Nedir ?
Merhaba weblesene okurları ben Burak Üniversite öğrencisiyim bu blogum da her türden paylaşımlar yapacağım. Paylaşımlarım da ki tek amaç weblesene okurlarını hem eğlendirip hem de bilgilendirmektir.
TEILEN

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here