Dünyanın En Ucuz Şehirleri

0
1750
views

Bildiğiniz gibi Ülkemizde veya Dünyada bilinen belirli şehirlerde çok güzel tatil yerleri bulunmakta. Fakat bu tatil yerlerinde konaklamalar, yiyecek, eğlence imkanlarından yararlanmak için oldukça yüksek bir meblağ’yı gözden çıkarmanız gerekiyor. Durum böyle olunca da bir çok insan tatil yapamıyor. Şimdi sizlere sıralayacağımız şehirlerde konaklama, yiyecek veya eğlence imkanlarından yararlanmak için o kadar büyük bir meblağ’yı gözden çıkarmanıza gerek yok. Dilediğiniz gibi tatil yapıp bu ucuz şehirlerin keyfini çıkarabilirsiniz.

1- Belgrad, Sırbistan

Sırbistanın başkenti olan Belgrad neredeyse tüm şehirlerden ucuz konaklamalara ve eğlence imkanlarına sahip şehirlerden bir tanesi. Bunun yanında gece hayatıyla da oldukça ünlü olan Belgrad’da dilediğiniz gibi tatil yapabilirsiniz.

2- Almatı, Kazakistan

Kazakistan Ülkemizden oldukça geride olan bir ülke olsa da başkenti olan Almatı’da hayat bir çok şehire göre daha ucuzdur. Eğlence imkanları diğer ülkelere göre biraz daha pasif kalsa da gezebileceğiniz ve keyifle tatil yapabileceğiniz şehirlerden bir tanesidir.

3- Saraybosna, Bosna-Hersek

Bosna-Hersek’in başkenti olan Saraybosna’da Belgrad gibi ucuz konaklamalara ve eğlence imkanlarına sahip şehirlerin arasındadır.

4- Tiflis, Gürcistan

Gürcistan bildiğiniz gibi Kuzeydoğu komşumuzdur. Yani ulaşım olarak da basit bir şekilde ulaşım sağlayabileceğiniz Ülkelerin en başındadır. Gürcistanın başkenti olan Tiflis’de ulaşım, yiyecek ve konaklama oldukça uygundur.

Dünyanın en ucuz şehirleri listemiz bu kadardır. Daha bir çok uygun fiyatlı şehir bulunmaktadır. Fakat diğer şehirlerde bu şehirlerde ki gibi gece hayatı veya gezebileceğiniz fazla imkan bulunmamaktadır. Bu sebeple bize göre hem cebinizden uygun bir meblağ ödeyerek gezebileceğiniz veya gece hayatını yaşayabileceğiniz en iyi şehirler bunlardır.

Önceki İçerikVampirler Gerçekten Var Mı ?
Sonraki İçerikGüvenli Ticaret Yapabileceğiniz Webmaster Forumları
Merhaba weblesene okurları ben Burak Üniversite öğrencisiyim bu blogum da her türden paylaşımlar yapacağım. Paylaşımlarım da ki tek amaç weblesene okurlarını hem eğlendirip hem de bilgilendirmektir.
TEILEN

Warning: A non-numeric value encountered in /home/weblesene/public_html/wp-content/themes/ionMag/includes/wp_booster/td_block.php on line 1008

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here