Knight Online OTP Nedir ? Nasıl Yapılır ?

0
3599
views

Knight online 15 temmuz 2002 tarihinde piyasaya sürülmüş MMORPG tarzı bir oyundur. Yeni kitle tarafından çok fazla bilinmese de eski kitlesini koruyan nadir oyunlardan bir tanesidir. Bu uzun soluklu MMORPG oyununu zaman içerisinde oynamayı bırakıp tekrardan başlayanlarla doludur. Knight online tabi ki eskiye dayanan bir oyun olsa da her sene kendini yayıncı firma tarafından geliştirilmekte ve yeni fikirlerle daha oynanır bir hale getirilmektedir. Eski oyuncuların en büyük sıkıntılarından bir tanesi de emek vererek ve paralarını yatırarak güçlü hale getirdikleri hesaplarının kötü niyetli dolandırıcılar tarafından soyulmasaydı. Günümüz Knight online’ın da bu gibi problemler minimum seviyededir bunun en büyük destekçisi ise OTP adı verilen güvenlik sistemidir. OTP güvenlik sistemi eski oyunculara kıyasla yeni dahil edilmiştir. Çalışma sistemi ise oyuncuların bilgisayarlarına veya cep telefonlarına kurdukları OTP programına kendi oluşturdukları şifre ile giriş sağlayıp programın verdiği random kodu kullanarak giriş yapmaktır. Yani programın size verdiği bu random kod olmadan kimse sizin hesabınıza giriş sağlayamıyor. Biri random kodumu bulursa gibi endişeleriniz olmasın OTP programında ki random kod sürekli sıfırlanmaktadır. Anlayacağınız bu OTP sistemi sayesinde Knight online hesabınıza hiçbir kimse tarafından giriş sağlanamayacak ve hesabınızın güvenliği en yüksek seviyede olacaktır. Buraya kadar her şey tamam asıl sıkıntılı olan kısım ise bir çok oyuncunun OTP kurulumunda sıkıntı çekmesidir.

OTP Nasıl Yapılır ? Nasıl Kurulur ?
OTP’nin kurulumunda sıkıntı çekiyorsanız buradan sonrasını dikkatli okumanızı gerekiyor. OTP’nin nasıl kurulacağını anlatmaya başlayalım. Bu arada bu işlemleri yaparken 5 cash gibi bir miktar cash gerekmektedir. Yani artık oyuna giriş yapmanız için bile cash çekmek zorundasınız.

İlk olarak otp.nttgame.com adresine Knight online’a giriş yaptığımız kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapıyoruz. 
Bu kısımdan sonra sizden telefon onayı isteyebilir telefon onayınızı yapın.
Telefon onayınızı da yaptıktan sonra Downloads kısmından PC version’u seçin ve bilgisayarınıza kurun. 
OTP programını bilgisayarınıza kurduktan sonra Active OTP tıklayın ve OTP’yi aktif hale getirin. 
Bu kısımları yerine getirdikten sonra telefonunuza “ko2121212” benzer bir kod gelecek bu kodu OTP programınıza girdikten sonra 6 haneli şifre girmenizi isteyecek. Koyduğunuz 6 haneli şifreyi bir köşeye kayıt edebilirsiniz oyuna her girişinizde bu kod gerekecektir.

Not : OTP’yi bir kere activate ettikten sonra inactivate ederseniz, hiçbir server’a giriş sağlayamazsınız hata verir ve tekrardan OTP activate edip kurmanız gerekir.

Önceki İçerikAdsense Alternatifi Reklam Firmaları
Sonraki İçerikPaypal Türkiye’ye Geri Gelecek mi ?
Merhaba weblesene okurları ben Burak Üniversite öğrencisiyim bu blogum da her türden paylaşımlar yapacağım. Paylaşımlarım da ki tek amaç weblesene okurlarını hem eğlendirip hem de bilgilendirmektir.
TEILEN

Warning: A non-numeric value encountered in /home/weblesene/public_html/wp-content/themes/ionMag/includes/wp_booster/td_block.php on line 1008

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here