Google Adsense Onayı Nasıl Alınır ?

0
738
views

Öncelikle bilmeyenler için Google Adsense hakkında temel bilgileri verelim. Google Adsense web  site sahiplerinin en çok tercih ettiği ve en güvenilir reklam sağlayıcısıdır. Yani Google Adsense başvurunuzu yapıyorsunuz onaylanır ise sitenizde Google Adsense reklamları yayınlanıyor. Sitenizin hitine göre reklamlara tıklanma ve gösterim başına ücret alıyorsunuz. Fakat bir çok web site sahibi Adsense onayı alamayıp bu reklam firmasının alternatiflerini aramakta. Bunu belirtmeliyiz ki istediğiniz kadar Adsense alternatifi arayın hiç bir reklam firması Adsense ile kıyaslanamaz.

Peki Adsense Onayı Nasıl Alınır ?

Adsense onayı almak aslında sandığınız kadar zor değil. Sadece Google Adsense tarafından belirlenen Google politikaları bulunmaktadır. Bu politikalara uyduğunuz sürece Adsense onayını basit bir şekilde alabilirsiniz. Sitenizde +18 içerik ve warez paylaşımların kesinlikle bulunmaması gerekiyor. Sade bir tema ve tüm içeriklerinizin özgün olması gerekiyor. En önemli nokta ise sitenizde kesinlikle Gizlilik Politikası bulunması gerekiyor. Evet sadece bu anlattığımız noktalara dikkat eder ve uygularsanız basit bir şekilde Adsense alabilirsiniz. Küçük bir bilgi daha vermek istiyoruz Adsense almak için sitenizde 60 veya 100 yazı olmasına gerek yok. +300 kelime üzeri 15 veya 20 adet kaliteli içerik bulunması Adsense için yeterli olacaktır.

Önceki İçerikTürkiyenin Yeni Paypalı Papara
Sonraki İçerikAdsense Alternatifi Reklam Firmaları
Merhaba weblesene okurları ben Burak Üniversite öğrencisiyim bu blogum da her türden paylaşımlar yapacağım. Paylaşımlarım da ki tek amaç weblesene okurlarını hem eğlendirip hem de bilgilendirmektir.
TEILEN

Warning: A non-numeric value encountered in /home/weblesene/public_html/wp-content/themes/ionMag/includes/wp_booster/td_block.php on line 1008

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here