Adsense Alternatifi Reklam Firmaları

0
794
views

Son zamanlarda web site sahiplerinin en büyük sıkınıtlarından biri Google Adsense başvurularından olumsuz cevap almalarıdır. Google Adsense yabancı ülkelere kıyasla ülkemizdeki özgün bir şekilde yayın yapan web site sahiplerine daha zor onay vermekte ve seçici davranmaktadır. Sürekli başvurup olumsuz cevap almaktan sıkılan ve farklı reklam firmalarına yönelmeyi düşünen web site sahipleri güvenilir ve düzenli ödeme yapan reklam firmalarını öğrenmek istiyorlar. Bu sebeple Google Adsense‘in alternatiflerini sizlerle paylaşacağız.

Google Adsense Alternatifi Reklam Firmaları 2017

1- Admatic
Admatic ülkemizde en çok kullanılan reklam firmalarının başında yer almaktadır. Bu sebeple de adsense alamayan birçok web site sahibi Admatic’i tercih etmektedir. Fakat Admatic kullanmak isteyenler için küçük bir şey söylemek istiyorum. Admatic’den kazanç elde etmek istiyorsanız web sitenizin belirli bir hit sayısı olması gerekiyor yok ise Admatic’den düşündüğünüz gibi bir kazanç elde edemeyeceksiniz. Örnek vermek gerekir ise bir haber siteniz var ve hiti yüksek fakat adsense bir türlü onaylamıyor. Hiç üzülmeyip Admatic’e başvurabilirsiniz emin olun güzel miktarlar kazanacaksınız. Gelelim en önemli kısıma tüm web site sahiplerinin sorduğu soru alt ödeme limit Admatic’de 50 TL’dir. Ödeme alt limiti gerçekten ideal fakat ödemeleri 30 gün vadeli olarak öder. Daha fazla bilgi almak için Admatic’in web sitesine göz atarak daha detayli bilgi alabilirsiniz.

2- Reklamtrk
Reklamtrk adlı firmamız kaliteli Türk reklam firmalarından bir tanesidir. Adsense alamayan ve adsense alternatifi arayanlar için uygun bir firmadır. Ödeme almanız için gereken alt limit 100 TL’dir. Yani hesabınızda ki bakiyeniz 100 TL’ye ulaştığında ücretinizi talep edebiliyorsunuz. Ödeme yolları ise Banka ödemesi, Papara ve Web Money’dir. Web Money ödeme taleplerinizde 1 veya 2 gün içerisinde bakiyeniz hesabınıza yatıyor. Papara ödeme taleplerinizde her pazartesi günü bakiyeniz hesabınıza yatıyor. Banka ödemesi istediğinizde ise her ayın 10 ile 20 si arasında bakiyeniz hesabınıza yatıyor. Daha net bir şekilde bilgi edinmek istiyorsanız Reklamtrk firmasının web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

3- Adnow
Adnow adlı firmamız 2015 ve 2016 yılında çok kullanılan fakat son zamanlarda fazla kullanılmayan bir firmadır. Kullanılmamasının sebebi ise paypal ile ödeme yapılmasından kaynaklanıyor Ülkemizde paypal kalktıktan sonra bir çok web site sahibi ödeme alamadığı için kullanmamaktadır. Fakat şuan ödeme yollarının bir çok alternatifi olduğu için son sıramıza Adnowu koyduk. Adnow ödeme alt limiti $20 dır. Ödeme alt limitine ulaştığınız da her hafta ödemenizi alabilirsiniz. Daha fazla bilgi elde etmek için Adnow’un resmi sitesine göz atabilirsiniz.

Not: Arkadaşlar 3 adet reklam firması size az gelmiş olabilir. Fakat burdaki amacımız ödemeleri aksatmadan yapan ve güvenilir olan firmaları listelemektir. Yoksa bu listeye 10 tane veya 20 tane daha reklam firması ekleyebiliriz. Araştırmalarımız ve tecrübelerimiz sonucu aklımızda kalan ve olumlu olarak yorum yapılan firmalar bunlardır. Yoksa elbette sorunsuz olarak ödeme yapan farklı firmalarda bulunuyordur.

Önceki İçerikGoogle Adsense Onayı Nasıl Alınır ?
Sonraki İçerikKnight Online OTP Nedir ? Nasıl Yapılır ?
Merhaba weblesene okurları ben Burak Üniversite öğrencisiyim bu blogum da her türden paylaşımlar yapacağım. Paylaşımlarım da ki tek amaç weblesene okurlarını hem eğlendirip hem de bilgilendirmektir.
TEILEN

Warning: A non-numeric value encountered in /home/weblesene/public_html/wp-content/themes/ionMag/includes/wp_booster/td_block.php on line 1008

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here