Türkiyenin Yeni Paypalı Papara

0
809
views

Paypal’ın ülkemizde yasaklanmasının üzerinden yaklaşık 3 sene geçti. Paypalın yasaklanmasının ardından bir çok web site sahibi veya internet üzerinden alışveriş yapan insanlar mağdur duruma düştü. Bu sebeple hala bir çok kişi paypalın tekrar ne zaman geleceğini sormaktadırlar. Paypalın ne zaman geleceğini bilmiyoruz, ki büyük ihtimalle düşüncelerimiz bir daha gelmeyeceği yönünde. Hayal kırıklığına veya üzülmenize hiç gerek yok artık paypalı rahatlıkla unutabilirsiniz. Hızlı ve güvenli bir şekilde kullanabileceğiniz bir firma mevcut, bu firmanın ismi Papara yeni yeni yayılmaya ve kullanılmaya başlanan bu firmayı gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Papara’nın Güvenli Olduğunu Nerden Bileyim ?

Bir çok insanın aklına takılan sorulardan bir tanesi güvenli olduğunu nerden bileyim. Papara Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) tarafından onaylanmış bir elektronik para ve ödeme hizmetleri kuruluşudur. Yani tamamen güvenli ve devlet tarafından onaylanmış resmi bir firmadır.

Papara’yı Hangi Sitelerde Kullanabilirim ?

Papara son zamanlarda büyümeye hızlı bir şekilde devam etmektedir. Ülkemizde mevcut olan bir çok büyük alışveriş firması ile anlaşmalıdır. Daha detaylı bir şekilde hangi sitelerde alışveriş yapabileceğinizi görmek için paparanın resmi sitesine girerek “Üye iş yerlerimiz” kısmından inceleyebilirsiniz.

Papara’da Para Transferi Nasıl Gerçekleşir ?

Papara’da para transferi için gereken tek şey para yollayacağınız kişinin Papara numarasıdır. Papara numarasını öğrendikten sonra ücretsiz ve hızlı bir şekilde para transferini gerçekleştirebiliyorsunuz. Banka hesabına para transferi için ise papara hesabı ve banka hesabının bilgilerinin aynı olmasıdır.

Papara Card Ne İşe Yarar ?

Papara Card’ın banka kartlarından hiçbir farkı yok. İstediğiniz ATM’den istediğiniz saat hesabınızda bulunan bakiyeyi nakit olarak çekebilirsiniz. POS cihazı olan her mekanda rahatlık ile ödeme yapabiliyorsunuz. Ayriyetten bu kartın en güzel özelliği yaş sınırının 18 değil 13 olmasıdır.

Papara Card veya Papara hakkında daha detaylı bilgi edinmek için paparanın resmi sayfasına girebilirsiniz.

Önceki İçerikVivo X20 Tanıtıldı !
Sonraki İçerikGoogle Adsense Onayı Nasıl Alınır ?
Merhaba weblesene okurları ben Burak Üniversite öğrencisiyim bu blogum da her türden paylaşımlar yapacağım. Paylaşımlarım da ki tek amaç weblesene okurlarını hem eğlendirip hem de bilgilendirmektir.
TEILEN

Warning: A non-numeric value encountered in /home/weblesene/public_html/wp-content/themes/ionMag/includes/wp_booster/td_block.php on line 1008

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here