Knight Online Farm Bitti Mi ?

0
1266
views

Knight online 2002 yılında piyasaya sürülmüş bir çok kez yayıncı değiştirmiş bir MMORPG oyunudur. Knight online oyuncu kitlesinin birçoğu bu oyuna senelerini vermiş deyimi yerindeyse yeni nesil’e hitap etmeyen bir oyundur. Oyunun şu andaki aktif olarak yayıncıları NTTGAME isimli şirkettir. Oyunda yapılan en çok değişiklik NTTGAME döneminde yani son senelerde yapılmıştır. Son zamanlarda yapılan bu güncellemeler hakkında konuşacağız ve güncellemeleri takip edeceğiz. Knight online’ın oyuncu kitlesi 2’ye ayrılıyor bir kısım oyun için ayırdığı belirli bir miktar parayı oyuna yatırarak PK atarak oyunun zevkini almaya yönelik oynayanlar. Diğer kısım ise PVE dediğimiz Farm yaparak oyunun zevkini alır veya yaptığı farmlarla bir miktar para kazananlar. Fakat son zamanlarda yapılan güncellemelerden sonra Knight Online oyuncularının birçoğu oyunu bırakmış bulunuyor. Bunun sebebi ise dediğimiz gibi son güncellemeler de yapılan farm droplarının azaltılmasıdır. Örnek vermek gerekirse bir kişi bir saat farm yaparak 10M kazanıyorsa şuan yaptığı bir saat farmla 3M veya 5M arası kazanılıyor, yani neredeyse eskiden kazandığının yarısını bile kazanamıyor. Fakat tek sorun bu da değil oyunda farm yapmak için premium almanız gerekiyor, hatta bazı serverlara premiumsuz giriş bile yapılamıyor. 1 Aylık premiumun fiyatı 110 TL olunca farm yapan oyuncular bırakmak istemeseler bile mecburen bırakmak zorunda kalıyorlar. Çünkü premiumu almak için oyuncuların cebinden her ay belirli bir miktar para çıkması gerekiyor. Eğer ceplerinden çıkan belirli bir miktar parayı geri koyamaz veya üstüne ekleyemezler ise yani oyuncuların eline bir şey geçmezse zarar etmek yerine tabi ki de oyunu bırakmayı tercih ederler. Bazı oyunculara göre droplar eski haline getirilecek bazı oyunculara göre ise oyun bu şekilde daha güzel ve eğlenceli. Bizde eski Knight online oyuncularından olduğumuz dan yaşanan son güncellemeleri takip edeceğiz ve sizlere aktaracağız.

Önceki İçerikLanetli Hazine 221 Yıldır Çıkarılamadı
Sonraki İçerikVivo X20 Tanıtıldı !
Merhaba weblesene okurları ben Burak Üniversite öğrencisiyim bu blogum da her türden paylaşımlar yapacağım. Paylaşımlarım da ki tek amaç weblesene okurlarını hem eğlendirip hem de bilgilendirmektir.
TEILEN

Warning: A non-numeric value encountered in /home/weblesene/public_html/wp-content/themes/ionMag/includes/wp_booster/td_block.php on line 1008

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here